Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Анонси
  • Як Миколаївщині адаптуватися до зміни клімату: запрошуємо на презентацію проєкту Стратегії

Як Миколаївщині адаптуватися до зміни клімату: запрошуємо на презентацію проєкту Стратегії

16 лютого, 10:00 – 16 лютого, 12:00
Поділитись:
Додати в календар:

Як Миколаївщині адаптуватися до зміни клімату: запрошуємо на презентацію проєкту Стратегії.

16 лютого експерти проєкту APENA 3 на прикладі Миколаївської області вперше поділяться результатами роботи над розділом Стратегії щодо заходів з адаптації до зміни клімату. 

Миколаївщина є однією з пілотних областей, для яких експерти проєкту APENA 3 розробляють кліматичні стратегії та плани імплементації адаптаційних заходів. Дві інші області – Львівська та Івано-Франківська.

Як і увесь український Південь, Миколаївщина відчуває наслідки зміни клімату гостро, вони приходять у вигляді найвищих в Україні показників зростання середньорічних температур та екстремальних погодних явищ, впливу на стан аграрного сектору. Також, ця область одна з найбільш постраждалих від воєнних дій. Тож робота з нею є надзвичайно важливим аспектом для подальшого розвитку і відбудови України з урахуванням адаптації до зміни клімату. 

На прикладі кожної з пілотних областей у 2023 році вже були представлені 2-й розділ про визначення поточного стану довкілля та 3-й розділ з результатами оцінки чутливості та вразливості секторів економіки до зміни клімату. 

🔽Коли: 16 лютого 2024 року.

🔽Час: 10:00 - 12:00.

🔽Для участі  у події потрібно зареєструватися (https://cutt.ly/CwCSOGKU).

Після реєстрації учасники та учасниці отримають посилання на зустріч та матеріали вебінару. 

Після завершення роботи над стратегіями адаптації до зміни клімату для трьох пілотних областей, їх буде передано в місцеві робочі групи для обговорення. 

Переглянути запис попереднього вебінару, який був присвячений оцінці вразливості Миколаївщини можна ТУТ. (https://cutt.ly/awVrurLa)

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.