Догори
Дати відгук

XIX Міжнародна спеціалізована виставка КОМУНТЕХ-2021

19 жовтня, 10:00 – 21 жовтня, 19:00Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна".
Поділитись:
Додати в календар:

У Києві на території Міжнародного виставкового центру з 19 до 21 жовтня проходитиме XIX Міжнародна спеціалізована виставка КОМУНТЕХ-2021 у межах якої відбудеться Спеціалізована експозиція Post&Delivery Expo Ua.

Ключова виставкова подія в Україні, за якою затвердилася репутація найавторитетнішого галузевого заходу для усіх учасників житлово-комунальної сфери.

Щорічно керівники органів державної та виконавчої влади, лідери галузі, професійна бізнес-спільнота, науковці, інвестори й експерти із країн ближнього та дальнього зарубіжжя вирішують завдання, що стоять перед галуззю та розробляють ефективні механізми співробітництва. Вирішення практичних питань із теплопостачання, утримання, експлуатації житлового фонду, забезпечення функціонування міського транспорту, утримання вулично-дорожнього господарства, проведення дорожньо-будівельних робіт, заходів з благоустрою, озеленення, санітарної очистки, поводження з твердими побутовими відходами в кожному населеному пункті України значною мірою залежать від впровадження нових досягнень і передового досвіду, які демонструє експозиція виставки.

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства розвитку громад та територій України, Асоціації міст України.

За роки існування «КомунТех» став стартовим майданчиком для виходу на український ринок десятків успішних компаній, які сьогодні посідають лідируючі позиції в галузі.

Участь у виставці надасть експонентам унікальну можливість ефективно позиціонувати свій виставковий продукт, вивчити кон'юнктуру ринку, встановити нові контакти, залучити інвесторів і спонсорів, ініціювати просування власних проектів, укласти вигідні контракти.

Виставка «КомунТех» націлена передусім на цільову аудиторію, значна частина якої — це фахівці, які мають повноваження ухвалювати рішення та брати участь у процесі закупівлі експонованої продукції. Головна складова виставки — Міжнародний конгрес «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства» (організатор — Міністерствo розвитку громад та територій України).

Тематична спрямованість заходів Конгресу (конференцій, семінарів, круглих столів) присвячена актуальним питанням галузі щодо визначення стратегічних напрямків реформування житлово-комунального господарства України, удосконалення системи управління в житловому секторі, енергоефективності в будівництві, стратегії розвитку водопровідно-каналізаційного господарства, енергозбереження на підприємствах галузі, системи тарифоутворення, забезпечення населення якісною питною водою, сучасного стану та проблем водних ресурсів, технологій очищення стічних вод, розробки національної стратегії поводження з відходами тощо.

Під час виставки ви дізнаєтесь про: енерго- та ресурсозберігаючі технології, обладнання, матеріали для комунальної теплоенергетики, утримання та експлуатацію житлового фонду, дорожньо-будівельну, комунальну техніку, спецтехніку, міський транспорт, технічні засоби організації дорожнього руху, відходи виробництва та споживання, рециклінг, управління полігонами, благоустрій і комунальне обслуговування міст.

Місце проведення: Україна, Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро «Лівобережна».

Ви можете зареєструватися за посиланням. Вхід вільний!

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost
Фото: Українська правда
Буковинець забив металевою палицею кота і нутрій, його співмешканка знімала відео
1 хв на прочитаннягодина тому
Антарктида
В Антарктиді з'являться два масштабних морських заповідники
1 хв на прочитання2 години тому
Фото: Марія Грушева для GreenPost
Незважаючи на запуск «Північного потоку-2», Національний внесок України до Паризької угоди не переглядатимуть — Ставчук
3 хв на прочитання2 години тому
Фото:
UkrMedia
Викиди не зменшуються, концентрація парникових газів продовжує зростати — ООН
2 хв на прочитання3 години тому
«Більше звичайного»: озонова діра в цьому році більше, ніж Антарктида
2 хв на прочитання5 годин тому
«Океан Ельзи» дасть концерт для вакцинованих: щепитися можна буде тут же перед початком
1 хв на прочитання6 годин тому
Від школярів до чиновників: як пройшов Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» (ФОТО, ВІДЕО)
2 хв на прочитання7 годин тому
Без «зеленої перепустки» неможливо буде потрапити на робоче місце: Італія запроваджує жорсткі обмеження щодо вакцинації
1 хв на прочитання8 годин тому