Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Анонси
  • Торгівля на енергетичних ринках: взаємодія регуляторів приімплементації REMIT

Торгівля на енергетичних ринках: взаємодія регуляторів приімплементації REMIT

07 квітня, 16:00 – 07 квітня, 18:00Київ
Поділитись:
Додати в календар:

Комітет АПУ з питань енергетики, нафти та газу запрошує вас до участі в подальшому обговоренні особливостей імплементації положень REMIT в Україні. На другому заході із серії засідань Комітету, присвячених торгівлі на енергетичних ринках, розглянемо питання взаємодії НКРЕКП, АМКУ та НКЦПФР в процесі торгівлі на енергетичних ринках.

Питання комплексної взаємодії регуляторів на енергетичних ринках (НКРЕКП), ринках капіталу (НКЦПФР) та у сфері захисту конкуренції (АКУ) є новим для українського законодавства, однак його впровадження необхідне у зв’язку з імплементацією Регламенту (ЄС) №  1227/2011 від 25 жовтня 2011 року щодо цілісності та прозорості оптового енергетичного ринку (Regulation on Wholesale Energy Market Integrity and Transparency або REMIT).

REMIT встановлює вимоги до взаємодії та обміну інформацією між компетентними органами влади з метою ефективної боротьби зі зловживаннями на оптових енергетичних ринках.

Питання до розгляду:

  • загальний огляд положень REMIT щодо взаємодії регуляторів;
  • аналіз поточного нормативного регулювання взаємодії регуляторів;
  • огляд законодавчих ініціатив щодо імплементації REMIT в Україні в частині запропонованих механізмів взаємодії регуляторів.

Модератори:

Марина Гріцишина, Голова Комітету АПУ  з питань енергетики, нафти та газу, член правління УВЕА, керівниця практики енергетики Sayenko Kharenko.

Наталія Гутаревич, старша юристка Sayenko Kharenko.

Спікери: 

Олександр Трохимець, адвокат, керуючий партнер АО «Трохимець, Ярошенко та партнери», Голова комітету з енергетичного права НААУ.

Сергій Горбачов, заступник керівника Програми USAID Проєкт енергетичної безпеки.

Представник НКРЕКП;

Представник НКЦПФР;

Представник АМКУ;

Представники народних депутатів.

Увага! Для участі у заході попередня реєстрація обов'язкова.

Інструкція для підключення буде надіслана кожному після реєстрації.

Організатори зберігають за собою право припинити реєстрацію у разі набрання максимально можливої кількості учасників.

З усіх питань щодо заходу та  можливості партнерства звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату Асоціації правників України за тел.:  (066) 495-30-14 або пишіть на адресу: komitet@uba.ua. Контактна особа – Вікторія Мотя.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.