Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Анонси
  • Щорічна бізнес-зустріч “Напої України” для виробників напоїв, спеціалістів ритейлу та постачальників технологій і пакування

Щорічна бізнес-зустріч “Напої України” для виробників напоїв, спеціалістів ритейлу та постачальників технологій і пакування

30 листопада, 10:00 – 30 листопада, 17:00Київ, вул. Болсуновська, 13-15, бізнес-центр IQ.
Поділитись:
Додати в календар:

Під час заходу розглядатимуться тенденції світового ринку напоїв (БАН, пива, соків), досвід успішного створення брендів та інноваційні рішення у сфері виробництва, розливу та пакування напоїв, обговорюватимуться можливі шляхи вирішення деяких завдань, продиктованих новими політичними, економічними й соціальними реаліями.

Також пройде традиційна внутрішня виставка, яка дає можливість продемонструвати власну продукцію та знайти нових покупців, ознайомитися з трендами й інноваціями на ринку напоїв, інгредієнтами й обладнанням для їхнього виробництва, розливу та пакування, миючими та дезінфікуючими засобами.

Організатор: компанія Marko Pack.

Київ, вул. Болсуновська, 13-15, бізнес-центр IQ. Реєстрація – з 9.00. Реєстрація – http://markopackconferences.tilda.ws/beverages  Тел.: (095) 058-17-83, [email protected].

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.