Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Анонси
  • Онлайн-конференція: «Фрукти, горіхи та овочі Східної Європи»

Онлайн-конференція: «Фрукти, горіхи та овочі Східної Європи»

09 червня, 10:00 – 09 червня, 17:00Online Event
Поділитись:
Додати в календар:

Глобальні технологічні тенденції плодоовочевого бізнесу, актуальні тренди світової та регіональної плодоовочевої торгівлі, а також методи пошуку ділових контактів для виробників із країн Східної Європи в умовах світової пандемії коронавірусу стануть основними темами онлайн-конференції «Фрукти, горіхи та овочі Східної Європи», яка відбудеться 9 червня 2021 року.

Організатором заходу є міжнародна платформа EastFruit за підтримки Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН (ФАО) і Європейського банку реконструкції та розвитку (EBRD).

Онлайн-конференція відбудеться на платформі Zoom. Попередня реєстрація обов’язкова за посиланням. Звертаємо увагу, що до реєстрації на онлайн-конференцію запрошуються виробники та експортери країн Східної Європи.

Плодоовочева сфера відома різноманіттям нових ніш, які виникають регулярно. Останні з них — це лохина й авокадо, які раніше були практично невідомі, а зараз вирощуються повсюдно, входять у десятку найбільших експортних позицій, а експорт, наприклад, авокадо, щорічно зростає на $720 млн. доларів США! Аналогічних прикладів дуже багато в категоріях фруктів, овочів, ягід і горіхів. Цей процес ніколи не зупиняється і навіть прискорювався, однак, у зв’язку з пандемією коронавірусу, він різко сповільнилося, адже знизилася швидкість обміну ідеями!

Ми намагаємося заповнити цю прогалину! Адже команда аналітиків EastFruit весь цей час уважно відстежувала та ретельно і всебічно аналізувала ніші, оцінюючи можливості їх реалізації в країнах Східної Європи. І так, ми знаємо мінімум 10 культур, які чудово могли б вирощуватися в регіоні та приносити значно більше прибутків фермерам, у т. ч. невеликим, ніж традиційні абрикос, виноград, сухофрукти тощо

Які ринкові ніші для Східної Європи з’явилися у період пандемії covid-19 і що таке «ніша» і «нішевий продукт»? Про це в ході онлайн-конференції розповість керівник проекту «АПК-Інформ: овочі і фрукти» Олександр Хорєв.

Технологічний прогрес не зупинити. Трактори замінюють коней, черешню починають вирощувати в теплицях, але чи замінять людей роботи та дрони і чи будемо ми вирощувати в теплицях яблуко?

Хочете одним оком заглянути в майбутнє та дізнатися, які технології та яким чином змінять плодоовочевий бізнес Східної Європи в найближчі 10–15 років? Тоді послухайте презентацію Андрія Ярмака, економіста інвестиційного департаменту Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН ФАО (Рим, Італія).

Як бонус ми організуємо кожному з учасників-виробників, які відповідають мінімальним критеріям для системного експорту, можливість безкоштовного просування через платформи EastFruit (вебсайт east-fruit.com, YouTube, LinkedIn, Telegram, Facebook, Twitter) з аудиторією в кілька тисяч потенційних імпортерів із 50 країн світу!

Під час онлайн-конференції буде презентовано перший міжнародний Закритий ексклюзивний торговий клуб для виробників і постачальників овочів, фруктів і горіхів та надані можливості до нього приєднатися для тих трейдерів і виробників, які будуть відповідати його критеріям.

Початок заходу о 10:00 (Київ, GMT +3).

Реєстрація доступна за посиланням.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з GreenPost
Керч пішла під воду
Керч пішла під воду: вода в автобусах, автівки «пливуть» по вікна, влада — в човнах (ВІДЕО, ФОТО)
1 хв на прочитання25 хвилин тому
Чиновницькі резиденції перетворять на туристичні магніти: хто поїде на українські Мальдіви
Чиновницькі резиденції перетворять на туристичні магніти: хто поїде на українські Мальдіви
2 хв на прочитаннягодина тому
Paulo Oliveira/Alamy
Космічний радар дослідив глобальний розподіл мікропластику в океанах
3 хв на прочитаннягодина тому
Інфекціоніст розказав, чи потрібна вакцинація тим, хто перехворів на COVID-19
Інфекціоніст розказав, чи потрібна вакцинація тим, хто перехворів на COVID-19
2 хв на прочитання2 години тому
17 червня — Всесвітній день боротьби з опустелюванням і посухою
2 хв на прочитання3 години тому
COVID: найбільша кількість нових хворих — у столиці та в Харківській області
1 хв на прочитання3 години тому
Британець приручає чайку делікатесами: реаліті-шоу веде в TikTok (фото)
1 хв на прочитання3 години тому
На Полтавщині планують встановити 500 прожекторів з сонячними панелями
1 хв на прочитання4 години тому