Догори
Дати відгук
  • Головна
  • Анонси
  • «Круглий стіл» на тему: «Стан забезпечення осіб з інвалідністю та осіб з інвалідністю внаслідок війни протезно-ортопедичними виробами: проблеми та перспективи. Напрацювання дорожньої карти»

«Круглий стіл» на тему: «Стан забезпечення осіб з інвалідністю та осіб з інвалідністю внаслідок війни протезно-ортопедичними виробами: проблеми та перспективи. Напрацювання дорожньої карти»

05 грудня, 10:00 – 05 грудня, 18:00Київ
Поділитись:
Додати в календар:

У Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відбудеться засідання «круглого столу» на тему: «Стан забезпечення осіб з інвалідністю та осіб з інвалідністю внаслідок війни протезно-ортопедичними виробами: проблеми та перспективи. Напрацювання дорожньої карти».

Під час заходу планується обговорити наступні питання:

  1. Протезування в Україні: сучасний стан, досягнення та виклики. Державна стратегія розвитку галузі.
  2. Діяльність протезно-ортопедичних підприємств різних форм власності. Проблеми і пропозиції.
  3. Поточний стан забезпечення осіб з інвалідністю протезно-ортопедичними виробами, реабілітаційний процес. Погляд очима користувачів.

«Круглий стіл» відбудеться в режимі відеоконференції під головуванням Голови підкомітету з питань соціального захисту дітей, постраждалих внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України з 2014 року Тетяни Циби.

У заході візьмуть участь народні депутати України, представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, громадських організацій та об’єднань, протезно-ортопедичних підприємств, наукових установ.

Запрошуємо долучатись до заходу. Довідки: тел. 255-46-67, [email protected].

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.