Догори
Дати відгук

5 помилок при виборі нижньої білизни, які можуть спричинити появу серйозних проблем

Кожній жінці варто це знати.

2 хв на прочитання14 Жовтня 2022, 22:16
Поділитись:

Багато хто досі не має всієї інформації про спідню білизну, припускаючись при її виборі помилок, які потім переростають у хвороби. Про них розповідають на Teletype.

1) Неправильно вибраний розмір може спричинити запалення.

Труси не повинні залишати смужки на шкірі: це означає, що вони завузькі, при цьому серйозно зростає ризик підхопити інфекцію сечовивідних шляхів або познайомитися з молочницею.

Білизна, яка теліпається, — теж не найкращий вибір, тому що завеликі стринги чи сліпи постійно сповзають і можуть перенести бактерії туди, де їм зовсім не місце.

2) На трусиках має бути кишенька.

Це ластка — спеціальна прокладка всередині жіночих трусиків. Вона виготовляється з натуральних тканин і захищає шкіру, адже зараз більше шиють білизну із синтетичних матеріалів.

Якщо білизна без спеціальної захисної підкладки, наприклад, мереживна, то ця білизна — разова, щоб вразити свого партнера. Вона не призначена для щоденного носіння.

Таким чином, якщо жінка береже своє здоров'я, вона обов'язково має вибирати трусики із вставкою. І від натирання шкіру захистить, і зайві виділення вбере, позбавляючи дискомфорту.

3) Труси-стринги насправді дуже шкодять вашому здоров'ю.

Це одна із найшкідливіших моделей для жіночого здоров'я, кажуть лікарі. Вузька мотузочка, що замінює ластовицю, натирає ніжні тканини промежини, травмуючи їх.

Окрім того, тонка смужка тканини сприяє перенесенню кишкових бактерій у піхву, що провокує запальні процеси.

4) Кислотні кольори говорять про те, що в тканині є токсичні барвники.

Щоб пошити спідню білизну яскравих відтінків, тканину на виробництві фарбують небезпечними хімікатами.

У Greenpeace провели розслідування: члени організації купили 121 предмет нижньої білизни найпопулярніших марок у магазинах по всьому світу. Виявилося, що 2/3 з них містять фталати й азобарвники — токсичні речовини, які можуть спричинити онкологічні захворювання.

5) Звичайне прання не може вбити всі бактерії.

Патогенні мікроорганізми легко переносять будь-яке прання. Вони здатні жити на трусах протягом довгих місяців. Тому краще прати білизну при температурі вище 40 °С. Сушіння білизни на сонці теж допомагає вбити бактерії.

Також ми розповідали, як розпізнати серйозне гормональне порушення і повернути жіночі гормони до балансу без ліків.

Окрім того, ми писали про жіночу домашню аптечку: що в ній має бути.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Здоров'я