Догори
Дати відгук

У Данії спроектували металургійний круговий завод з нульовим викидом твердих відходів

Така конструкція може бути встановлена в Тихому океані.

2 хв на прочитання15 Червня 2021, 08:33
У Данії спроектували металургійний круговий завод з нульовим викидом твердих відходів У Данії спроектували металургійний круговий завод з нульовим викидом твердих відходів
Поділитись:

 Завод включає в себе виробничі, переробні та складські приміщення, офіси, центри для відвідувачів та інноваційні об'єкти. Проект розробили бюро Bjarke Ingels Group (BIG) і компанія-розробник металевих батарей The Metals Company.

Обидві компанії хотіли впровадити інноваційні проекти в недавно запропонований об'єкт, зберігши при цьому його основні функції: поставку основних металів для батарей з поліметалічних модулів. Конструкція BIG дозволяє піднімати конкреції(малі мінеральні тіла округлої форми) з морського дна до виробничого судна.

Як пише ecotown, після виділення конкрецій вони потім переносяться в гідродинамічні човникові носії, які потім переносять їх на металургійний завод - структуру, призначену для перетворення міського портового об'єкта в інноваційний центр спільноти.

«Частина нашої конструкції для майбутніх колекторів включала плавучу гідродинамічну оболонку з розширеною кромкою, щоб звести до мінімуму ущільнення морського дна і зменшити та перенаправити пиловий шлейф, що піднімається під час збору конкрецій», - Деніел Сундлін, партнер BIG.

 Виробництво першого покоління металургійної компанії - це глибоководне бурове судно, яке дозволяє здійснювати пілотний збір конкрецій, в той час як конструкція наступного покоління BIG дозволяє збільшити виробництво, досягнувши більше 40 мільйонів тонн акумуляторних металів до 2050 року. Конструкції X-bow на шаттлах, обраних дизайнерами BIG, забезпечують надефективні кораблі для подальшого сприяння планам компанії з вуглецевого сліду. Після прибуття в порт конкреції вивантажуються на стійкий завод з переробки в порту, також спроектований архітектурною фірмою.

До слова,  уряд хоче внести Чорнобильську зону до спадщини ЮНЕСКО.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.