Догори
Дати відгук

Компанія вирощує їстівні квіти, як «б'ються» електричним струмом на язиці та в роті

Компанія займається вирощуванням понад 15 видів їстівних квітів.

2 хв на прочитання24 Березня 2021, 14:28
Їстівна фіалка / Фото CNN Türk
Їстівна фіалка / Фото CNN Türk
Поділитись:

Дивувати і заробляти. Саме це можна сказати про ідею турецької компанії Erüst Tarım, яка вирощує незвичайні їстівні квіти, які створюють відчуття ураження електричним струмом на язиці та в роті.

Як пише  24tv.ua, компанія розпочала вирощування їстівних квітів у 2008 році з одного виду в теплиці.  Сьогодні їх кількість перевищує 15 видів. Унікальні квіти використовували  для прикрашання страв, салатів і десертів на саміті G20, який відбувся в Анталії у 2015 році.  Це зумовлено тим, що «електричні» квіти дають змогу відчувати аромати й смаки гостріше.

 До їстівних квітів належать: слива, квасоля,  фіалка, віола, базилік, гарбуз, цибуля, огірок. Однією з найцікавіших є електрична квітка.

Спершу люди були сильно здивовані та вагалися, чи справді квіти можна куштувати. Однак після дегустації вони відзначили, що хотіли б повторити ці яскраві відчуття.

У компанії стверджують, що ці квіти дуже багаті на вітаміни та мінерали.

Їстівна електрична квітка / Фото CNN Türk

Відзначають, що яскрава електрична квітка дає змогу активувати слинні залози. Вона має здатність «промивати» ротову порожнину під час їжі, тож ви будете відчувати смаки та аромати більш інтенсивно. Крім того, такі квіти — надзвичайно креативне естетичне рішення, адже страви, прикрашені ними, справляють потужне візуальне враження на людей.

В упаковці в середньому 20 квітів, а ціна становить приблизно 1,37 долара. Кожен вид їстівних квітів, для виробництва яких не використовуються пестициди, має різні кольори та аромати. 

До слова, сімейне міні-господарство поблизу Борисполя (Київська область), разом із традиційною картоплею та цибулею теж взялося вирощувати незвичайну нішову продукцію — їстівні квіти. Але вони не електричні.

 

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.

Більше з розділу Агро