Догори
Дати відгук

Британський суд прирівняв етичне веганство до релігії

2 хв на прочитання05 Січня 2020, 13:28
Поділитись:

За позовом чоловіка, якого звільнили з роботи через
позицію з захисту прав тварин, британський суд визнав етичне
веганство
філософським переконанням. Це практично прирівнюється до релігії
у Великій Британії, повідомляє Metro.

Відповідне рішення прийняв суддя трибуналу з працевлаштування в Норвічі. 55-річний Джорді Касамітджана заявив, що його звільнили з Ліги проти жорстоких видів спорту після того, як він висловив занепокоєння з приводу того, що його пенсійний фонд інвестує в компанії, що займаються випробуваннями на тваринах. Він стверджує, що його звільнили через філософські переконання, які можна назвати етичним веганством.

Суддя Робін Постл заявив, що етичне веганство відповідає усім необхідним ознакам філософського переконання і тому воно захищене Законом про рівність 2010 року. Він також постановив, що пан Касамітджана, який проживає в Лондоні, дотримується віри етичного веганства. Наприклад, він відмовляється сидіти на шкіряних диванах або їздити в автобусах, якщо вони чавлять комах.

Винесена постанова суду означає, що етичні вегани мають право на захист від дискримінації. Щоб вірування було захищене законом у Британії, воно має пройти низку випробувань, зокрема, бути гідним поваги в демократичному суспільстві, не бути несумісним з гідністю людини та не конфліктувати з основними правами інших людей.

Дієтичні та етичні вегани харчуються рослинною їжею, але етичні вегани також намагаються уникати всіх форм експлуатації тварин, включаючи одяг з вовни або шкіри та продукти, випробувані на тваринах.

Читайте GreenPost у Facebook. Підписуйтесь на нас у Telegram.